Dowiedz się więcej o 7 czakrach jak funkcjonująCzakry są energicznymi kółkami, przez które przepływa energia do wnętrza lub z ciała. Kiedy się rozwiną, obracają się jak koło. Czakry główne to siedem.

Funkcja: pełne zrozumienie. Żyj w obecnej chwili. Inspiracja do ekstazy, dostęp do boskiej mądrości, znać święte prawdy. Świadomość więcej niż nasze ciała. Ekstremalna siła. Zbadaj, w których rękach dowodziłeś swojego ducha. Wycieczka, kiedy jesteś z dala od ziemskich trosk i wydarzeń z życia osobistego, jest dobrym sposobem na otwarcie siódmej Czakry.

Czakra splotu słonecznego rządzi rozwijaniem osobowości, pracując nad uczuciami i doświadczeniem, kształtując istotę, wpływ i siłę, siłę i mnóstwo, a mądrość wyrasta z doświadczenia. Jeśli wewnętrzne oko i korona są również otwarte: pozwala nam rozpoznać, że cała widoczna materia składa się z różnych lekkich drgań; Nasze pragnienia są spontanicznie spełniane, ponieważ ta otwarta czakra jest tak ściśle związana z energią światła we wszystkich rzeczach, która przyciąga wszystko w poszukiwaniu światła.

Ziemia się. Oznacza to, że należy łączyć się z ziemią i czuć się pod tobą. Aby to zrobić, wstań prosto i zrelaksuj się, odkładaj nogi na ramiona i lekko ugnij kolana. Przesuń niewielką małą biodra i utrzymuj równowagę ciała, tak aby ciężar ciała był równomiernie rozłożony na podeszwach nóg. Potem zatopić ciężar. Pozostań w tej pozycji przez kilka minut.

Mantrą Bija jest baran. Jest kolor żółty i jest powiązany z naszą mocą na tym świecie. Naturalnym elementem jest ogień, a to właśnie pochodzi z ognia w Twoim brzuchu. Czakra splotu słonecznego (jedna nie w równowadze z innymi czakrami w Twoim systemie lub gdzie energia jest skupiona) może spowodować obsesyjno-kompulsywną kontrolę. Trzecia czakra lub czakra splotu słonecznego, o zdrowym przepływie, pozwala kontrolować swoje przeznaczenie, czuć swoją moc i spełnić swoje marzenia. Przesłaniem trzeciej czakry kontroluje się ". Wyjdź i kontrolować własne przeznaczenie i szczęście - na to zasłużysz!

Komentarze